سرور تجمیع اطلاعات مدیران

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

 

  1. استفاده از کلیه نرم افزارهای مدیران با هزینه کم :

شما می توانید با یک هزارم قیمت اصلی نرم افزارها و تنها با پرداخت هزینه عضویت ماهیانه، از کلیه نرم افزارهای مدیران اعم از “مدیران – ترکیب گله – رز – ورم – سم چینی – تغذیه – گزارشات تغذیه – قیمت تمام شده – گزارشات قیمت تمام شده – برنامه ریز”  ازطریق اتصال اینترنتی استفاده نمایید.

  1. امنیت و حفظ اطلاعات :

کلیه اطلاعات شما در سرور بصورت امن و بدور از هرگونه ویروس و یا تخریب فیزیکی (آسیب دیدن کامپیوتر یا هارد) ، محافظت می شود.

در همین راستا نسخه های پشتیبانی هفتگی اطلاعات شما، بطور مستقل در یک بانک اطلاعاتی مجزا نگهداری و محافظت می شود تا درصورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید. همچنین آخرین بروزرسانی ها و بهینه سازی های مدیران، بدون ایجاد کوچکترین تغییر بر روی داده ها، بطور مستقیم اعمال می شود.

  1. دسترسی آسان ازطریق اینترنت :

از هرنقطه کشور، با هر وسیله ای که دسترسی به اینترنت داشته باشید، می توانید وارد سایت سرور مدیران شده و با ورود کلمه کاربری و رمز عبور خاصه خود، از این سرویس استفاده نمایید.

  1. کارکرد ۲۴ساعته :

کلیه خدمات سرور مدیران بصورت ۲۴ساعته بوده و محدود به ساعت اداری نمی باشد و شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید از کلیه خدمات ارائه شده این سرویس، استفاده کنید.

  1. مقایسه با دیگران بصورت ناشناس :

با عضویت در سرور مدیران، امکان مقایسه با دیگر اعضا برای شما فراهم خواهد شد. در این سامانه برای حفظ اطلاعات و مشخصات افراد و شرکت ها، مقایسه بصورت ناشناس صورت می گیرد و با توجه به گستره بسیار زیاد کارکردی سامانه، جامعه آماری بسیار غنی از مقایسه ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

  1. ارزیابی خود با بیش از ۵۰۰ پارامتر مختلف :

علاوه بر مقایسه با دیگران، می توانید المان های مورد نظر خود را نسبت به ۵۰۰ پارامتر مختلف، ارزیابی کنید. این پارامترها برگرفته از استانداردهای بهینه سازی می باشد و به موجب آن می توانید پیشرفت های بهتری بدست آورید.

  1. ورود اطلاعات بصورت مستقیم در سرور :

با ورود به سامانه اینترنتی، برنامه ها مشابه برنامه های مدیران فراهم شده است تا بتوانید اطلاعات جدیدی نیز وارد داده های خود کنید. با این تفاوت که اطلاعات ورودی جدید، بطور مستقیم برروی سرور قرار می گیرد.

 نمونه تصاویر محیط نرم افزار :

نرم افزار سرور مدیران


نرم افزار سرور مدیران

نرم ازفزار سرور مدیران

مطالب مرتبط :

بیشتر بخوانید

مدیریت را با مدیران تجربه کنید

پیشرو در نرم افزارهای مدیریت دامپروری