این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on google
Share on telegram

 

تولید کننده نرم افزار های تخصصی

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها با توجه به حجم کاری خود نیاز به نرم افزارهایی برای تسریع در روند عملیاتی خود دارند. اینگونه نرم افزارها در هر صنعت و در هر گروه کاری متفاوت می باشد. شما می توانید با در اختیار قرار دادن اطلاعات صنعت خود به ما دارای نرم افزاری گردید که کاملا اختصاصی در اختیارشما قرار می گیرد.

 

مجری نرم افزارهای تخصصی پایگاه داده بر روی موبایل

موبایلهای امروزی با بهره گیری از تکنولوژی های جدید تبدیل به وسیله ای برای انتقال اطلاعات و حتی محاسبات اولیه در عملیاتهای روزمره ما گشته اند. با توجه به پراکندگی و تنوع بسیار زیاد تلفنهای همراه، بی شک ساخت و راه اندازی برنامه های اطلاعاتی بر روی این دستگاه ها نیازمند تیمی مجرب و متخصص می باشد.
شما می توانید طرح ها و برنامه های مد نظر خود را به ما بسپارید تا ما نرم افزار مورد نظر شما را در اختیارتان قرار دهیم.

 

مشاور و مجری در طراحی و پیاده سازی سیستم هایPM,CM

یکی از سیستم های پرکاربرد در کارخانه ها و واحدهای صنعتی، سیستم تعمیر و نگهداری می باشد. شما می توانید در امر تحلیل، پیاده سازی و طراحی سیستم های ذکر شده از متخصصان ما بهره بجویید.

 

مشاور و مجری استانداردهای نرم افزار و امنیت اطلاعات

یکی از مهمترین مراحل تحلیل، طراحی و ساخت سیستمهای نرم افزاری، استفاده از یکاستاندارد جامع می باشد. استانداردهای موجود با وجود جامعیت فاقد ویژگی مهم محلی بودن می باشند. شما می توانید در بومی سازی استانداردهای خود از ما یاری بخواهید.

 

طراحی و راه اندازی وب سایت و پرتالهای سازمانی و تجاری


با توجه به وسعت بسیار زیاد صنعت طراحی وب و وجود پرتالهای بسیار متنوع و پیچیده، شما می توانید تنها با ارائه نیازها و توقعات خود از یک وب سایت و یا پرتال جامع به ما تنها در اندیشه توسعه کار خود باشید.

نمونه سایت های طراحی شده

 

مشاور و مجری سیستمهایERP

طراحی و پیاده سازی سیستمهایERP نیازمند تیمی کارآمد و با تجربه می باشد زیرا با توجه به هزینه های بالایی که پیاده سازی این سیستمها دربر می گیرند، شرکت و یا سازمان هزینه کننده توقع دارد بهترین نتیجه نیز نصیب خود نماید.

 

مشاور و مجری ورود تکنولوژی های جدید

شاید تا به امروز در مورد تکنولوژیهای بروز و یا نوآوری های جدید مطالبی را خوانده و یا در مورد آنها مطالبی شنیده باشید. اگر میخواهید در صنعت خود از نوآوری ها و تکنولوژی های جدید استفاده نمایید، حتما با ما تماس بگیرید.

 

شرکت مدیران با کادری مجرب و حرفه ای تلاش می کند خدماتی با بهترین کیفیت و رضایت مشتریان خود را ارائه نماید.

 

بیشتر بخوانید

شـرکت آسـایش مهتـران ایرانیـان

شـرکت آسـایش مهتـران ایرانیـان

ثبت و ارزیابی داده، از اصلی‌ترین مبانی مدیریت درگله‌های شیری است. روش‌های نوین دامپروری و مدیریت، نیازمند اطلاعات کاربردی دقیق و قابل اعتماد در گله

شرکت میکرو توزین

معرفی شرکت میکرون توزین

(برای یک دامدار،دام یعنی: تمام سرمایه) جهان امروز ، جهان سرعت و دقت با کمترین زحمت و  بکار بردن ماشین هاست. سود آوری اتفاقی نیست

مدیریت را با مدیران تجربه کنید

پیشرو در نرم افزار های مدیریت دامپروری