محفلی برای هم پیمان شدن جهت تحقق شعار سال

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on google
Share on telegram

محفلی برای هم پیمان شدن جهت تحقق شعار سال

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان مسعود گلشیرازی در این گردهمایی ۵ هزار نفری که با حضور استاندار و معاونین ایشان، دادستان، نمایندگان مجلس، روسا و معاونین دستگاه‌های اجرایی  و استقبال بی نظیر کارآفرینان و صاحبان کسب و کار استان، همراه با تقدیر از بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی حوزه مسئولیت اجتماعی برگزار شد، ضمن خوشامدگویی به حضار، تبریک سال جدید و فرا رسیدن بهار قرآن گفت: فعالان اقتصادی، نخبگان ذی نفوذ درعرصه اقتصاد استان و مدیران و معاونین دستگاه‌های اجرایی از جمله استاندار، دادستان و نمایندگان مجلس به منظور هم پیمان شدن برای کمک به تحقق شعار سال در این محفل گرد هم آمده اند.
گلشیرازی گردهمایی مذکور را یکی از بزرگ‌ترین جمع‌های فعالان اقتصادی سراسر استان پهناور اصفهان و فرصتی برای طرح مشکلات و مسایل بنگاه‌های اقتصادی با مسئولین دولتی عنوان کرد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با تاکید بر اینکه جلسه مذکور فرصتی برای این است که دست در دست یکدیگر طرحی نو در اصفهان رقم بزنیم، افزود: این گردهمایی هم‌گرایی و اتحاد برای اتفاقی تازه در اصفهان است.

 

شرکت مدیران تحلیل گر سپاهان نیز از جمله شرکت های دانش بنیان حاضر در این همایش بود و امیدوار است که بتواند همانگونه که در سالهای گذشته افتخار آفرین این استان بوده است ، همچنان در تحقیق علم و عمل در خدمت این استان در حوزه دامداری فعال باشد.

 

گردهمایی کارآفرینان

بیشتر بخوانید

شـرکت آسـایش مهتـران ایرانیـان

شـرکت آسـایش مهتـران ایرانیـان

ثبت و ارزیابی داده، از اصلی‌ترین مبانی مدیریت درگله‌های شیری است. روش‌های نوین دامپروری و مدیریت، نیازمند اطلاعات کاربردی دقیق و قابل اعتماد در گله

شرکت میکرو توزین

معرفی شرکت میکرون توزین

(برای یک دامدار،دام یعنی: تمام سرمایه) جهان امروز ، جهان سرعت و دقت با کمترین زحمت و  بکار بردن ماشین هاست. سود آوری اتفاقی نیست

مدیریت را با مدیران تجربه کنید

پیشرو در نرم افزار های مدیریت دامپروری