محفلی برای هم پیمان شدن جهت تحقق شعار سال

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

محفلی برای هم پیمان شدن جهت تحقق شعار سال

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان مسعود گلشیرازی در این گردهمایی ۵ هزار نفری که با حضور استاندار و معاونین ایشان، دادستان، نمایندگان مجلس، روسا و معاونین دستگاه‌های اجرایی  و استقبال بی نظیر کارآفرینان و صاحبان کسب و کار استان، همراه با تقدیر از بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی حوزه مسئولیت اجتماعی برگزار شد، ضمن خوشامدگویی به حضار، تبریک سال جدید و فرا رسیدن بهار قرآن گفت: فعالان اقتصادی، نخبگان ذی نفوذ درعرصه اقتصاد استان و مدیران و معاونین دستگاه‌های اجرایی از جمله استاندار، دادستان و نمایندگان مجلس به منظور هم پیمان شدن برای کمک به تحقق شعار سال در این محفل گرد هم آمده اند.
گلشیرازی گردهمایی مذکور را یکی از بزرگ‌ترین جمع‌های فعالان اقتصادی سراسر استان پهناور اصفهان و فرصتی برای طرح مشکلات و مسایل بنگاه‌های اقتصادی با مسئولین دولتی عنوان کرد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با تاکید بر اینکه جلسه مذکور فرصتی برای این است که دست در دست یکدیگر طرحی نو در اصفهان رقم بزنیم، افزود: این گردهمایی هم‌گرایی و اتحاد برای اتفاقی تازه در اصفهان است.

 

شرکت مدیران تحلیل گر سپاهان نیز از جمله شرکت های دانش بنیان حاضر در این همایش بود و امیدوار است که بتواند همانگونه که در سالهای گذشته افتخار آفرین این استان بوده است ، همچنان در تحقیق علم و عمل در خدمت این استان در حوزه دامداری فعال باشد.

 

گردهمایی کارآفرینان

بیشتر بخوانید

نصب نرم افزارهای مدیران در کشور سوریه

سوریه نیز به مدیران پیوست

کاربران سوریه نیز پس از کشورهای افغانستان گرجستان مرکزی عراق کردستان عراق امارات متحده عربی آذربایجان استفاده از مجموعه نرم افزار های مدیران را آغاز

مدیریت را با مدیران تجربه کنید

پیشرو در نرم افزارهای مدیریت دامپروری